آموزش آنلاین زبان انگلیسی

آزاده میردار
توسط

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

آموزش آموزش آنلاین زبان انگلیسی online teaching

آموزش آنلاین زبان انگلیسی را می‌توان زیرمجموعه‌ای از آموزش الکترونیکی یا electronic learning، دانست. آموزش الکترونیک شیوه‌ای برای طراحی، تولید، تدوین، در نهایت ارائه‌ی محتوای آموزش و ارزیابی مباحث آموزشی در هر فن است. در این راستا به منظور یادگیری انسان می‌توان از قابلیتهای آموزشی و به روز تکنولوژی آنلاین در همه علوم، به خصوص آموزش زبان انگلیسی بهره برد. آموزش آنلاین زبان در طلوع کمبریج با هدف ایجاد فضای آموزشی رایگان در حیطه انگلیسی و فرانسه با کمک جمعی از اساتید اهل فن در داخل و خارج از کشور برنامه ریزی شده است. در این راستا با ارائه جدیدترین تمرین‌های آموزشی زبان و راهکارها، استراتزی‌های یادگیری زبان در حیطه مکالمه و آزمون‌های بین‌المللی آغاز به کار کرده است.


آموزش آنلاین زبان انگلیسی English language Learning

آموزش آنلاین زبان انگلیسی یکی از شیوه‌های رایج و در عین حال به روز در آموزش زبانهای زنده دنیا محسوب می‌شود. از زمانی که اینترنت وارد عرصه‌ی تکنولوژی شد، روش آموزشی آنلاین رشد وسیعی یافت. آموزش آنلاین را می‌توان کامل شده‌ی آموزش از راه دور در گذشته دانست. این شیوه مختص کسانی بود که طالب یادگیری بودند اما به منابع و مکان آموزشی دسترسی مستقیم نداشتند. محققین تعریف آموزش آنلاین را این گونه بیان می‌کنند: تدریس آنلاین به معنی ارائه کل درس یا بخشی از آن از طریق اینترنت است. به بیان دیگر مدرس آنلاین کسی است که بتواند بطور موفقیت‌آمیزی زبان آموز آنلاین را به سمت اهداف آموزش هدایت کند، تعهد را در زبان آموز پرورش دهد، توانمندی در یادگیری زبان انگلیسی را برای زبان آموز تسهیل نماید. و یادگیری دایمی یا مادام العمر را در زبان آموز ایجاد نماید.

مهمترین ویژگی یادگیری از راه دور یا به بیان بهتر آموزش آنلاین زبان انگلیسی، اختیاری بودن زمان و مکان برای دانشجو یا زبان آموز است. چرا که در بسیاری از کشورها به دلیل عدم دسترسی به منابع معتبر آموزشی انگلیسی و کم بودن حضور افراد بومی انگلیسی زبان و native، مشکلات عدیده‌ای در بخش یادگیری زبان انگلیسی مشاهده می‌شد. آموزش آنلاین انگلیسی تحول نوینی در عرصه‌ی آموزش زبان انگلیسی بوجود آورد. بطور خلاصه می‌توان گفت هر آنچه از مزایای آموزش آنلاین در حوزه‌ی یادگیری زبان‌های زنده دنیا بخصوص انگلیسی بگوییم، کم است.

آموزش آنلاین و الکترونیک امروزه توجه بسیاری از اساتید و دست اندرکاران آموزش زبان انگلیسی را به خود جلب نموده است. به جرات می‌توان گفت یکی از بخش ‌های مهم مصارف اینترنت، آموزش زبانهای زنده‌ی دنیاست. با توجه به اهمیت یادگیری زبان انگلیسی در دنیا و از طرفی بین‌المللی بودن این زبان، می‌توان نتیجه گرفت؛ نیاز مبرم زبان‌آموزان از اقصی نقاط جهان به آموزش زبان انگلیسی آنلاین غیر قابل انکار است.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی در طلوع کمبریج

آموزش آنلاین زبان انگلیسی در طلوع کمبریج از پایه تا پیشرفته طراحی شده است. در این راستا تیم آموزشی زبان انگلیسی طلوع کمبریج تا به امروز تصمیم گرفته بر روی سه حوزه‌ی مهارتهای زبان که شامل speaking تحت عنوان آموزش آنلاین مکالمه‌ی زبان انگلیسی، در سه بخش؛ آموزش مکالمه مقدماتی و پیشرفته، آموزش آنلاین مکالمه تجاری زبان انگلیسی، و آموزش آنلاین مکالمه انگلیسی در سفر فعالیت کند. در حوزه مهارت نوشتاری و writing به زیر بخش‌های آموزش مقدماتی گرامر زبان انگلیسی و آموزش پیشرفته زبان انگلیسی پرداخته شده و در نهایت مهارت سوم در خصوص آموزش آنلاین درک مطلب زبان انگلیسی است که در دو بخش مقدماتی و پیشرفته به آموزش می‌پردازد. ناگفته نماند در حیطه listening و شنیداری بزودی فایل‌های صوتی کلیه محتوای آموزشی طلوع طی چند مرحله بارگذاری خواهد شد.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    سمیرا

    خیلی خوبه این چیزی که گفتید

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش معنی essential به فارسی wordمعنی essential به فارسیآموزش زباندوره آموزش زبان language teachingآموزش زبانآموزش زبان