آموزش آنلاین درک مطلب زبان فرانسه

آزاده میردار
توسط

آموزش آنلاین درک مطلب زبان فرانسه

آموزش آنلاین درک مطلب زبان فرانسه را در طلوع کمبریج با بهترین اساتید تجربه کنید. درک مطلب یکی از مهارت‌های مهم در یادگیری زبان است. با تمرین این مهارت میزان تسلط خود را در امتحانات استاندارد زبان افزایش دهید.

آموزش آنلاین فرانسه از دروس آموزشی در دوره‌های خصوصی طلوع کمبریج است. اگر قصد دارید از راه دور بطور آنلاین با کمک معلم خصوصی خود زبان آموزش ببینید، با ما در ارتباط باشید. آموزش آنلاین درک مطلب زبان فرانسه برای تمام زبان آموزانی که قصد دارند در آزمونهای تخصصی زبان شرکت کنند بسیار مفید است.

تدریس آنلاین درک مطلب زبان فرانسه

تدریس آنلاین درک مطلب زبان فرانسه را با دو یخش مقدماتی و پیشرفته صورت می‌گیرد. بخش مقدماتی شامل تمرین مهارت خواندن در سطوح پایه و basic است. در این سطح متون ساده با تعداد کمتر لغت و کلمات ساده‌تر و اصلی در زبان فرانسه سر و کار دارید.

سطح پیشرفته را با بخش متوسطه شروع می‌کنیم و سپس مباحث پیشرفته که در آماده سازی آزمونهای استاندارد و ترم‌های بالاتر مکالمه نیز کاربرد دارد. در تدریس آنلاین درک مطلب در طلوع کمبریج کلیه کلاس‌ها با استاد نیتیو برگزار می‌شود.

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

تور آموزشی زبان فرانسه طلوع کمبریجآموزش زبانآموزش زبان انگلیسی دوره تحصیلی کارشناسی ارشدآموزش زبان