آمادگی در آیلتس تضمینی

آزاده میردار
توسط

آمادگی در آیلتس تضمینی

محتوای آمادگی در آیلتس تضمینی

آمادگی در آیلتس تضمینی را از چه روش‌هایی پیدا کنیم؟ مثل اکثر کارها در زندگی، کلید موفقیت در دوره آیلتس آمادگی است. در حالیکه شما و زبان‌آموزتان از ابتدا می‌دانید دقیقا چه نیازی دارید و هیچ برنامه‌ای مدون پیش رو ندارید، در رسیدن به هدف باز می‌مانید. اگر بدنبال تدریس خصوصی آیلتس در شمال تهران  و دیگر نقاط شهر هستید؟ حتی در خصوص ثبت نام در آزمون آیلتس مشاوره می‌خواهید با ما در تماس استاد کریم پور و مدیریت مرکز خانم میردار آماده پاسخگویی به سئوالات شما هستند.

آمادگی در آیلتس تضمینی

برای آمادگی در آیلتس تضمینی نکات مهمی را باید بدانید. ابتدا اینکه با توجه به زمانیکه دارید مطمئن باشید همه سرفصل‌هایی که لازم است را بتوانید کامل کنید. ضمنا بتوانید به سئوالات زیر پاسخ دهید:

  • مواد امتحانی چیست؟
  • زمان امتحان چه وقتی است؟
  • مدت زمان امتحان چه مدتی است؟
  • چقدر نیاز دارم که روی امتحان تمرکز کنم؟

بنابراین اگر به عنوان مدرس زبان انگلیسی بخواهید در مسیر آمادگی در آیلتس تضمینی موفق شوید اول باید زبان‌آموز خود را بشناسید:

 زبان‌آموز خود را بشناسید

 زبان‌آموز خود را بشناسید یعنی دقیقا بفهیم زبان‌آموز ما در چه سطحی است. در جلسه اول تعیین سطح شاید ممکن نباشد. شناخت واقعی سطح زبان‌ آموز وقتی مشخص می شود که چند جلسه از کلاس گذشته باشد. اما اساتید با تجربه با تست‌‌های متفاوت و یاری گرفتن از تجربیات خود این چالش را به سهولت پشت سر می‌گذارند. البته اینکه زبان‌آموز قبلا دوره‌ای گذرانده یا خیر، دوره‌ای که گذرانده موفقیت‌آمیز بوده یا چالش های زیاد در کلاس خصوصی نگرانی، بی اعتمادی یا دلسردی در او ایجاد کرده؟ اگر یک بار موفق به شرکت در امتحان IELTS شده‌اند چه نمره‌ای گرفته و چند نمره با نمره موردنظر فاصله وجود دارد. این مسایل همگی اهمییت بسزایی دارند. هدف زبان‌آموز از امتحان آیلتس چیست؟ آیا پس از گرفتن نمره امیدوار است در مراکز آموزشی مشغول به ادامه تحصیل شوند؟ سئوالات گوناگونی است که در مورد داوطلبین آیلتس باید به دقت بررسی شود.

زبان‌آموزان باید برنامه درسی خود را بدانند

دانستن برنامه درسی زبان آموزان اهمیت بالایی دارد. یک مرکز محلی پیدا کنید. با مرکز فوق در ارتباط باشید تا تاریخ امتحان و نیازهای دیگر در ارتباط با امتحان را بدانید. برخی از زبان آموزان برای آمادگی در آیلتس تضمینی دواطلبین گاهی اوقات یک دوره فشرده برمیدارند. سپس و بدلیل حجم بالای درسی مجبور به حضور هر روزه در کلاس خصوصی می‌شوند. اینکه یادگیری زبان برای افراد پایه بطور قطع زمان‌بر است شکست را برای خود تضمین می‌کنند.

 منابع درسی خود را بدانید

همانطور که در حال گذراندن دوره آمادگی آزمون آیلتس هستید، شما نیاز دارید با منابع درسی که مختص شماست آشنا باشید. مطالبی که باید بر اساس نقاط ضعف و قوت شما انتخاب شود، اهمیت زیادی دارد. همانطور که در حال گذراندن دوره هستید: شما به مواد درسی اضافی نیاز دارید که اساتید شما بر اساس نیازتان این منابع را اعلام می‌کنند.

تعدادی از سئوالاتی که باید جواب دهید:

  • آیا مواد درسی مربوط به شما درست انتخاب شده است؟
  • چه منابع مکملی هم میتوان پیشنهاد داد؟

بدون شک، در طول دوره دائما زبان‌آموز و استاد با چالش‌های جدیدی روبرو می‌شوند.

برای امتحان آیلتس باید حرفه‌ای شروع و تمام کنید. بنابراین تنها اساتید باتجربه ما در طلوع کمبریج در یک گروه متعهد قادرند شما را به هدف مور نظر برسانند. امتحان آیلتس شما را درگیر چالش های کوچک و بزرگ می‌کند.

آمادگی در آیلتس تضمینی را با ما تجربه کنید. لازم است از کوتاه‌ترین و درست‌ترین مسیر برای رسیدن به هدف خود گام بردارید. بااینحال معجزه و تضمین اصلی شما هستید. چون تنها شما هستید که باید این مسیر را طی کنید. اگرچه در تمام مسیر کنار شما هستیم. بدون شک لازم است گام اول را خودتان با اطمینان خاطر بردارید. ما در مرکز آموزش خصوصی طلوع کمبریج آماده هستیم تا در مسیر دستیابی به موفقیت در آیلتس کمک‌تان کنیم. پس باور داشته باشید، چراغی را برای روشن شدن مسیر شما روشن کردیم شما را به هدف نزدیک کرده و نهایتا شما را موفق می‌کند.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. آموزش رایگان زبان آنلاین قابل دسترس همه زبان آموزان و کاربران عزیز است.

قابل توجه زبان آموزان تهرانی !! علاوه بر دریافت خدمات رایگان آنلاین، کلاس‌های خصوصی طلوع کمبریج در محل کار یا منزل زبان آموزان برگزار می‌شود. مدیریت آموزشی در طول دوره نظارت مستقیم بر نحوه یادگیری و آموزش‌ها دارد. برای اینکه از پکیج‌های تخفیف ویژه باخبر شوید، فرصت را از دست ندهید و با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

یادگیری زبان دنیای شما را تغییر می‌دهد.

A new language is a new life ,so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

درباره توصیه‌های روز امتحان آیلتستوصیه‌های روز امتحان آیلتسآزمون تخصصی IELTSآموزش فوت و فن‌های قبل از امتحان آیلتس فوت و فن‌های قبل از امتحان آیلتس آزمون تخصصی IELTS