آماده سازی برای آزمون تافل TOEFL

آزاده میردار
توسط

آماده سازی برای آزمون تافل TOEFL

آماده سازی برای آزمون تافل TOEFL

آزمون تافل قدیمی‌ترین آزمون بین المللی انگلیسی بشمار می‌رود که یکی از مهمترین آزمون‌های زبان انگلیسی سازمان ETS بشمار می‌رود. این آزمون در کشور ما نیز همواره از استقبال زیادی برخوردار بوده و یکی از اهداف مشترک اکثر زبان‌آموزان نیز کسب نمره بالا در این آزمون بوده است. البته با توجه به تغییری که در نحوه برگزاری این آزمون صورت گرفته، شکل برگزاری آن از PBT به iBT تغییر یافته است. در این قسمت، مراحل آماده‌سازی زبان‌آموز، با مطالعه کتاب‌های پیشنهادشده توسط استاد جعفری معرفی می‌شود. در کلاس‌های آموزش خصوصی طلوع کمبریج دوره‌های آماده‌سازی تافل توسط اساتید ما با بهترین کیفیت برگزار می‌شود.


آماده سازی برای آزمون تافل TOEFL

مراحل آماده سازی آزمون تافل از پایه:

1.کتاب American English File Starter

آموزش تافل طلوع

این کتاب دربردارنده‌ی پایه‌ای‌ترین نکات و مطالب زبان انگلیسی بوده که داوطلبینی را که هیچگونه آشنایی خاصی با زبان انگلیسی ندارند را قادر می‌سازد تا برخی زمان‌ها همچنین مکالمات ابتدایی را فرا گرفته و نیز بتوانند در قدرت شنوایی به ادراک اولیه برسند.

2.کتاب American English File 1

این کتاب سطح دوم کتاب امریکن فایل محسوب می‌شود و زبان‌آموزان می‌توانند پس از گذراندن کتاب پایه به دانش بیشتری در یادگیری زبان برسند. انتظار می‌رود که زبان آموزان در انتهای این کتاب بتوانند زمان‌های انگلیسی را صرف کرده و همچنین توانایی مکالمه در موضوعات اجتماعی را داشته باشند.

3.کتاب American English File 2

این کتاب سطح سوم این مجموعه محسوب شده و در واقع سطح پیش متوسطه زبان می‌باشد. با اتمام این کتاب زبان آموزان قادر خواهند بود تا حالات پیشرفته‌تر نکات گرامری را فرا گرفته و همچنین نوع مکالمات و ساختارهای گفتاری خود را نیز بهبود ببخشند.

4.کتاب Passages 1

سطح اولیه کتاب دربردارنده موضوعات و حالات مختلف از زبان انگلیسی در سطح متوسطه بوده و با گستره مطالب، دایره لغات همچنین منابع غنی مطالب شنیداری زبان آموزان را قادر می‌سازد که بتوانند از این زبان در حالات و موضوعات مختلف استفاده کرده و به اعتماد به‌ نفس بیشتری در قدرت شنیداری و گفتاری برسند.

5.کتاب Passages 2

سطح دوم این کتاب بخش نهایی مراحل آماده‌سازی شاگردان محسوب شده و این توانایی را در شاگردان بوجود آورده که بتوانند با غنی‌تر کردن دانش زبان خودی آماده‌سازی کاملا مطلوبی را برای کسب نمره حداکثری در آزمون داشته باشند.

5.کتاب Barrons TOEFL iBT

آموزش تافل طلوع

این کتاب، کتاب اصلی یادگیری بخش‌های مختلف آزمون بوده که دارای تمرینات متنوع و کاربردی در تمام مهارت‌های زبان می‌باشد.در پایان مطالعه این کتاب انتظار می‌رود که زبان آموز علاوه بر شناخت کامل تمامی بخشهای آزمون، تمام تکنیک‌ها و استراتژی‌های مربوطه برای پاسخگویی به هر بخش امتحان را داشته باشد.

علاوه بر مراحل یاد شده منابع مختلفی را در مهارتهای مختلف نیز در طول مراحل آماده سازی مورد توجه قرار خواهندگرفت تا علاوه بر کار بر روی کتابهای اصلی، مهارتهای زبان آموزان ارتقاء پیدا کند.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    سمیرا

    آموزش خوبی بود دستتون درد نکنه

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193
رایتلیهای عزیز0922-327-6626

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

دوره آموزش آزمون تافلدوره های آموزشی آزمون تافل TOEFLآزمون تخصصی TOEFLآماده سازی تافل طلوعنگاه اجمالی بر آزمون تافل TOEFLآزمون تخصصی TOEFL