آزمون MSRT

آزاده میردار
توسط

آزمون MSRT

دوره آزمون MSRT

آزمون MSRT یکی از آزمون‌های استاندارد داخلی است. مانند آزمون تافل مهارت‌های زبان داوطلب مورد سنجش قرار می‌گیرد. اگر قصد شرکت در آزمون دکترا را دارید و دنبال نمره سنجش مهارت انگلیسی خود برای ارائه به دانشگاه هستید در دوره‌های آموزشی آزمون MSRT در طلوع کمبریج با اساتید حرفه‌ای ما بگذارنید.


آزمون MSRT چیست؟

آزمون MSRT، آزمونی برای سنجش دانش زبان انگلیسی دانشجویان شرکت کننده در مقطع دکتری می‌باشد. افراد شرکت کننده در آزمون MSRT از همه‌ی‌ رشته‌ها هستند. اما به نظر می‌رسد در ایران رشته‌های فنی و مهندسی، علوم انسانی و پزشکی جز اکثریت متقاضیان هستند. شرکت‌‌کنندگان می‌توانند به دفعات امتحان دهند تا اینکه بتوانند نمره ایده آل خود را کسب نمایند. لازم به ذکر است، نمره پذیرش در آزمون MSRT در رشته‌های دکتری داخل ایران از 50 به بالاست. برای پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور 40 به بالاست.

آزمون msrt در ایران

آزمون msrt در ایران حدودا ده بار در سال، برگزار می‌شود. سئوالات نمره منفی ندارد. به نظر می‌آید منابع آزمون MSRT با منابع تافل یکسان باشد. اگر داوطلبی نمره آزمونش 75 به بالا شود تا یک سال از شرکت در آزمون ام اس آر تی منع می‌شود، زیرا نمره داخلی برای دانشگاه‌های ایران حداکثر 70 است. در صورت کسب حداقل نمره در این آزمون سریعا نمی‌توان در آزمون بعدی شرکت کرد. حداقل یک دوره باید از آزمون قبلی گذشته باشد تا داوطلب مجاز به شرکت در آن باشد. تعداد سوالات در مجموع 100 سوال است. سه مهارت شنیداری شامل 30 سئوال، مهارت نوشتاری، 30 سئوال و واژگان و درک مطلب 40 سئوال می‌شود. نتایج آزمون هر ماه بوسیله وزارت علوم اعلام می‌شود.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 4.75 (4 امتیاز دهی)
نمایش 4 دیدگاه
 • زبان آموز
  نیلوفر

  یعنی آزمون MSRT با اون همه عظمت اینقدر توضیح داره؟ جالب نبود

 • زبان آموز
  حسین مدیری

  این پست با پست امتحان ام اس ار تی یه موضوع هستند درسته؟
  https://toloucambridge.com/%D8%A7%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%A7%D9%86-msrt/

 • زبان آموز
  مهدی صالحی

  ممنونم ازتون

 • زبان آموز
  parvin

  چه کوتاه و مختصر توضیح دادیت

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش آزمون MSRTدوره های آموزشی آزمون MSRT ام اس آر تیآزمون تخصصی MSRTمحتوای امتحان MSRTامتحان MSRTآزمون تخصصی MSRT