آزمون EPT

آزاده میردار
توسط

آزمون EPT

محتوای آزمون EPT

آزمون EPT یکی از آزمون‌های استاندارد داخلی در کشور است. برای سنجش دانش زبان عمومی یا General English دانشجویان عرصه دکتری توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات در ایران برگزار می‌شود. زمان برگزاری آزمون ept و منابع ept و موارد دیگری از امتحان ept را برای شما شرح دادیم. امروز هم به سراغ بخش دیگری از آزمون می‌رویم. در ادامه مراحل ثبت نام EPT را بخوانید.

مراحل ثبت نام آزمون EPT

مراحل ثبت نام آزمون EPT را طی سه مرحله که شامل اطلاعات شخصی، تایید و پرداخت هزینه در سایت مرکز سنجش دانشگاه آزاد می‌باشد را در بخش زیر به منظور اطلاع رسانی متقاضیان این آزمون ارایه می‌شود.

مرحله اول

در مرحله اول ثبت نام آزمون EPT وارد سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی می‌شوید. لینک زیر آدرس مرکز است: https://sanjesh2.iau.ac.ir/ . سامانه ثبت نام آزمونها وارد می‌شوید. در این مرحله اطلاعات شخصی خود را بطور صحیح وارد نمایید. این مرحله تنها مربوط به ثبت نام ept نخواهد بود.

مرحله دوم

پس از اینکه اطلاعات شخصی خود را با دقت وارد کردید وارد بخش دوم می‌شوید. در این مرحله 30 دقیقه زمان دارید تا اطلاعات خود را کنترل نمایید و صحت آن را تایید نمایید. پس از آن هزینه آزمون را پرداخت می‌نمایید.

مرحله سوم

مرحله سوم مربوط به عملیات پرداخت است. پرداخت الکترونیک بانک ملت مسیر بعدی شماست. اطلاعات پرداخت اینترنتی خود مربوط به کارت بانکی خود را وارد نمایید.

پس از پرداخت موفق صبر نمایید تا به سامانه آزمون EPT هدایت شوید. در صورتی که عملیات پرداخت شما با موفقیت صورت پذیرد اطلاعات پرداخت به شما نمایش داده خواهد شد همچنین یک ایمیل حاوی این اطلاعات به آدرس ایمیـل مندرج در فرم ثبت نام ارسال خواهد شد.

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    وحید راد

    خوب بود ممنون

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

اعلام زمان برگزاری آزمون EPTزمان برگزاری آزمون EPTآزمون تخصصی eptمحتوای امتحان EPTامتحان EPTآزمون تخصصی ept