آزمون تولیمو

آزاده میردار
توسط

آزمون تولیمو

دوره‌های آزمون تولیمو

آزمون تولیمو مثل آزمون MSRT و EPT و دیگر آزمونهای داخلی شرایط خاص خود را برای شرکت داوطلبین دارد. برای اینکه با چند نکته درباره ثبت نام آزمون تولیمو آشنا شوید متن زیر را بخوانید.

آزمون توليمو چيست؟

آزمون تولیمو یکی از آزمونهای استاندارد زبان انگلیسی در داخل ایران است. مانند خیلی از آزمون‌های داخلی ، این آزمون توسط سازمان‌های معتبر و رسمی برنامه‌ریزی، و برگزار می‌شود. تولیمو هم برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی داوطلبین مقطع دکترا؛ توسط سازمان سنجش آموزش کشور طراحی و اجرا می‌شود.

ثبت نام آزمون تولیمو چگونه انجام می‌شود؟

ثبت نام آزمون تولیمو از طریق سایت سازمان سنجش انجام می‌شود. داوطلبان با باز کردن یک پروفایل شخصی و پر کردن فرم‌های اطلاعات شخصی و تحصیلی و انتخاب آزمون استاندارد زبان انگلیسی مورد نظر خود، می‌توانند برای ثبت نام کامل خود اقدام نمایند.
بعد از اینکه مراحل ثبت نام شما به پایان رسید، در بخش – آزمون های من – در صورتی که آزمون شما با وضعیت کامل/موفق در این صفحه نمایش داده شود، ثبت نام شما قطعی بوده نشانی دقیق محل برگزاری آزمون و همچنین شماره صندلی حدودا 48 ساعت قبل از آزمون از طریق نرم افزار اینترنتی چاپ کارت ورود به جلسه که بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد، قابل دسترس خواهد بود.

در ادامه مرحله بالا در بخش آزمون‌های من پس از اینکه ثبت نام شما تکمیل شد حاکی از ثبت نام قطعی است. برای شرکت در این آزمون نیاز به شماره پرونده یا کد پیگیری برای داوطلبان صادر نمی‌شود. لذا برای دریافت کارت ورود به جلسه نیز، نیازی به شماره پرونده یا کد پیگیری نخواهید داشت.

لازم به ذکر است نشانی دقیق محل برگزاری آزمون و همچنین شماره صندلی حدودا 48 ساعت قبل از آزمون از طریق نرم افزار اینترنتی چاپ کارت ورود به جلسه که بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org ، بخش آزمون TOLIMO قرار می‌گیرد، قابل دسترس خواهد بود.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش ثبت نام آزمون تولیموثبت نام آزمون تولیموآموزش تخصصی TOLIMOثبت نام آزمون تولیمو اسفند ماه 98آموزش تخصصی TOLIMO