آدم دیگه‌ای شده‌ام به زبان انگلیسی

آزاده میردار
توسط

آدم دیگه‌ای شده‌ام به زبان انگلیسی

اصطلاح آدم دیگه‌ای شده‌ام به زبان انگلیسی

آدم دیگه‌ای شده‌ام به زبان انگلیسی یکی از اصطلاحات روزمره انگلیسی است. یادگیری عباراتی مثل از دیدن‌تون خوشحال شدم، you made my day و اصطلاحاتی از این قبیل، در آموزش مکالمه زبان انگلیسی و بهبود مکالمه کمک شایانی می‌کند. شما می‌توانید با یادگیری یک عبارت کوتاه، تعداد زیادی جمله با ساختار مشابه بسازید.

اصطلاح آدم دیگه‌ای شده‌ام به انگلیسی

اصطلاح آدم دیگه‌ای شده‌ام به انگلیسی، جزء اصطلاحات ابراز احساسات مطلوب در انگلیسی است. اگر بخواهیم بگوییم خیلی عالی شده‌ای، انگار آدم دیگه‌ای شده ‌ای در زبان انگلیسی چه معادل مناسب می‌توانیم برای این جمله پیدا کنیم. با نگاهی به کتاب اصطلاحات عبارت I feel like a new person پاسخ درستی است. همان ترجمه تحت‌الفظی صحیح است. به مثال زیر دقت کنید:


I feel like a new person

آدم دیگه‌ای شده‌ام


A: You look great in that new suit.

 این کت و شلوار خیلی بهت میاد

B: Thanks. I feel like a new person.

مرسی. انگار آدم دیگری شده‌ام‌


تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در طلوع کمبریج

تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در طلوع کمبریج با تشکیل کلاس‌های حضوری بطور تکنفره یا نیمه گروهی در محل کار یا منزل زبان آموز برگزار می‌شود. اساتید داخلی با تجربه و نیتیو با توجه به تمایل زبان آموز از سوی مدیریت آموزشی معرفی می‌شود. زبان آموزان با شرکت در جلسه مشاوره رایگان با استاد مربوطه و نحوه آموزش آشنا می‌شوند. مدیر آموزش با کمک مشاور، برنامه اختصاصی آموزش هر زبان آموز را با توجه به نیاز و هدف او طراحی می‌کنند. پیگیری‌های مداوم طی جلسات مشخص از سوی مدیریت جزء اهداف اصلی گروه آموزش طلوع کمبریج است. هدف از این پیگیری‌ها سنجش دانش زبان متقاضی شرکت در کلاس و ارزیابی عملکرد استاد است. ضمنا آزمون‌های خاص به منظور سنجش زبان آموزان در کلاس خصوصی برگزار می‌شود.


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

ما می‌خواهیم با یادگیری زبان دنیای شما را تغییر دهیم

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (1 امتیاز دهی)
دیدگاه
  • زبان آموز
    وحید راد

    تشکر و خسته نباشید بابت زحمتی برای تولید این آموزش کوتاه و مختصر اما مفید زبان انگلیسی کشیدید

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-235-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-235-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

اصطلاح خیلی خوش گذشت به زبان انگلیسیخیلی خوش گذشت به زبان انگلیسیمکالمه پیشرفتهآموزش ضرب‌المثل دوری و دوستی در زبان انگلیسیضرب‌المثل دوری و دوستی در زبان انگلیسیمکالمه پیشرفته