آبادیس به زبان انگلیسی

آزاده میردار
توسط

آبادیس به زبان انگلیسی

آبادیس به زبان انگلیسی چیست؟ شاید فکر می‌کنید آبادیس یک کلمه انگلیسی است. اما با جستجو در اینترنت یا دایره‌المعارف‌های مختلف میتوانیم اصالت این کلمه را پیدا کنیم.

آبادیس نه تنها یک اسم خارجی نیست بلکه ایرانی است. این اسم در تاریخ در دوره هخامنشی دیده شده است. نام پزشکی مشهور در آن زمان است. البته اسم آبادیس برای مردان استفاده می‌شد.

در انگلیسی نیز با دیکشنری آنلاینی آشنا می‌شویم به نام آبادیس. این دیکشنری معنی کلمات را به انگلیسی و برعکس ارایه می‌کند. بهتر است با مفهوم دیکشنری آنلاین آشنا شویم: دیکشنری یا واژه نامه به عبارتی دیگر فرهنگ نامه خوانده می‌شود. اما لغت نامه هم به کرات مورد استفاده قرار می‌گیرد. در یک لغت نامه مجموعه‌ای از کلمات یافت می‌شود. معانی هریک توضیح داده می‌شود. معمولا لغات برحسب حروف الفبا مرتب می‌شود.

دیکشنری در هر زبانی کاربرد دارد. هر دیکشنری می‌تواند چند زبانه باشد. معمولا دیکشنری‌ها دسته بندی می‌شوند. علوم مختلف هر کدام بطور جداگانه لغت نامه دارند. دیکشنری آبادیس نیز چند زبانه است. امروز دیکشنری‌های آنلاین کاربرد زیادی دارد. شما در سایت‌های تخصصی دیکشنری واژگان را جستجو می‌کنید و معادل آن را پیدا می‌کنید. امیدوارم از پست آبادیس به زبان انگلیسی خوشتان آمده باشد.

آموزش خصوصی زبان انگلیسی را در طلوع کمبریج جستجو کنید. استادها و معلمین باتجربه آماده ارایه خدمات آموزشی به روز هستند. برای شرکت در کلاس‌های خصوصی طلوع با شماره‌های روی صفحه تماس بگیرید.

 


سخن آخر

در مرکز آموزش خصوصی زبان طلوع کمبریج، ما خواستار ایجاد حس خوب یادگیری زبان در زبان آموزان خود هستیم. استرس، یکنواختی، بی‌انگیزگی و یادگیری تکراری و طوطی‌وار بدون پیشرفت را می‌خواهیم به حداقل برسانیم.

 با یادگیری زبان دنیای شما تغییر می‌کند.

A new language is a new life, so it would be a good idea to change your life for the better

برای شرکت در کلاس‌های آموزش خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه با ما تماس بگیرید

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

یک نظر بدهید

درحال ارسال

02122074913
شماره تماس مشاوره زبان
همراه اولیهای عزیز0912-325-1193
ایرانسلیهای عزیز0902-325-1193

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

کاربرد How about در زبان انگلیسیآموزش زبانآموزش زبان انگلیسی رشته مهندسیآموزش زبان